Перші кроки по створенню курсу

Перш за все, перевірте, будь-ласка, назву курсу, анотацію чи стислий опис (у разі його відсутності – потрібно додати), РТП/Syllabus (чи це остання/оновлена версія).

КРОК 1

Курс поділений за темами. Рекомендуємо додати назви тем. Для цього Ви заходите на свій курс та в режим редагування

Ви в режимі редагування. Наведіть курсор на «Тема 1» – редагувати та обираєте «Редагувати секцію»

Тепер Ви можете змінити/ввести назву теми та додати її стислий опис

Обов’язково зберігти зміни

Якщо Ви хочете додати ще теми, Вам необхідно натиснути кнопку «Додати секцію» – ввести кількість тем необхідних для повної комплектації Вашого курсу та додати.

По закінченні роботи вийдіть з режиму редагування

КРОК 2. Додавання матеріалів

Варіант перший:

Ви заходите в режим редагування

З’являється напис додати діяльність або ресурс

Ви бачите 2 види ресурсів – діяльність та ресурс. В цій інструкції ми розглянемо як додавати ресурси, тобто статичні матеріали, необхідні для вивчення та засвоєння курсу. Коли Ви натискаєте на будь-який ресурс, справа з’являється опис

Ви можете обрати опцію «Файл» або будь-яку іншу та натиснути «Додати»

• додаєте назву
  • та натискаєте на іконку файл

Відкривається темне вікно у нижній частині якого має бути друге вікно “Вибір файлу”.

Потім «Завантажити файл» та “Обзор” –  обираєте файл  і обов’язково завантажуєте його.

Якщо Ви не бачите вікно «Вибір файлу» нажимаєте повернутися на один крок назад

За необхідності, змінюєте назву та додаєте автора.

Другий варіант:

Можливо просто перетягнути файл

Відкриваєте папку

та перетягуєте файл, курсор наводите на файл та тримаючи ліву кнопку мишки, тягнете на відмічене поле

Потім кнопка «Зберігти й повернутися до курсу»

Наприкінці  – вийти з режиму редагування.

При виникненні будь-яких питань, завжди будемо раді допомогти, звертайтесь за е-поштою distedu.support@ukma.edu.ua