Рекомендації, спрямовані на пошук алгоритму впровадження дистанційного викладання

Перш за все потрібно дати собі відповіді на такі питання:

Як студенти будуть?

· мати доступ до завдань та матеріалів курсу (DistEdu – можливе завантаження файлів будь-яких форматів на платформу)

· подавати завдання ( DistEdu – через функцію Завдання, можливо отримувати файли або текстові відповіді від студентів та оцінювати їх)

· отримувати відгуки про свою роботу ( DistEdu – організація Форумів або Чатів, коментарі до завдань)

· надсилати вам запитання ( DistEdu – організація Форумів або Чатів)

Як ви будете ?

· надавати матеріали студентам (і як часто) – Ви повністю управляєте процесом навчання та матеріалами. Розміщуєте матеріали в зручний для Вас час та повідомляєте студентам про їх наявність. При потребі можливо налаштувати дату та час, коли матеріали стануть доступними для студентів

· перевіряти завдання і надсилати оцінки (і як часто) – DistEdu дозволяє зберігати всі роботи в одному ел.просторі ( на сторінці Вашого курсу). Ви налаштовуєте завдання: терміни, формати відповіді (файл або відповідь в текстовому полі), формат файлу. Оцінювати завдання, якщо все налаштовано, оцінки автоматично фіксуються у журналі, при цьому зберігається конфіденційність інформації (кожний студент бачить тільки свою оцінку).

· відповідати на питання студентів (і коли) ( DistEdu – організація Форумів або Чатів) При виконанні завдань або тестів у викладача є можливість надавати коментарі щодо відповідей)

DistEdu надає можливість вести статистику щодо кожного студента і відповідає на питання:

– хто зареєструвався на Ваш курс

– коли останній раз користувався платформою

– коли було виконане завдання

– скільки студент витратив часу на виконання/проходження тесту

– та інше

Можливо чітко визначити терміни здачі робіт (до хвилини) . При протермінуванні можливо автоматично знизити оцінку.

!!! Студенти повинні бути проінформовані попередньо про всі терміни, умови та вимоги щодо проходження курсу !!!

Далі приклад дій, які ви можете реалізувати на платформі:

1) Знайдіть свій курс на DistEdu 2) Завантажте завдання у розділ із завданнями (команда підтримки addm@ukma.edu.ua може вам у цьому допомогти).

a. Пам’ятайте, для роботи онлайн студенти вимагають чітких інструкцій та швидкого зворотного зв’язку, тому переконайтеся, що ви чітко пояснили студентам Ваші вимоги, що треба здати, і які матеріали потрібно для цього опрацювати. У DistEdu ви можете встановити терміни здачі завдання, приєднати файли та написати опис завдань з рекомендаціями.

3) Завантажте матеріали для читання, які знадобляться студентам.

4) Створіть форум, присвячений питанням студентів, який ви зможете періодично перевіряти (можливо, потрібно встановити нагадування на телефоні, щоб не забувати це робити 😉 ).

5) Важливо, щоб студенти знали, куди йти і чого очікувати; зокрема надайте їм відповіді на такі питання, як:

· Куди надсилати запитання

· Як швидко ви будете відповідати на електронні листи; як швидко ви будете відповідати на пости у форумі

· Як зв’язатися з вами з будь-якими нагальними потребами чи питаннями

· Які регулярні комунікації ви надсилатимете до класу (наприклад, щотижневі огляди та / або оновлення)

· Інші плани щодо того, як з вами зв’язатися та як часто ви будете надсилати регулярну інформацію та оновлення

6) Завантажте мобільний додаток на свій телефон.

ЦЕО розробив навчальні інструкції, які Ви можете знайти на головній сторінці DistEdu