Платформа е-навчання COURSERA для могилянців

В партнерстві з МОН України, платформа е-навчання Coursera розширює можливості для українських студентів та викладачів. Маємо угоду про безкоштовний доступ до 5200 курсів та 2200 Guided Projects  за планом Coursera for Campus (до 5000 користувачів для НаУКМА).

Вхід за покликанням, оберіть НаУКМА з переліку ЗВО, реєструйтесь виключно з корпоративної пошти НаУКМА (в домені ukma.edu.ua).

З технічних питань доступу  звертатися до Подденежного Олександра Георгійовича (oleksandr.poddenezhnyi@ukma.edu.ua).

З питань зарахування прослуханого на цій (чи іншій) платформі курсу(-ів) – до гаранта Вашої освітньої програми (та/чи зав.кафедри).

Див.також  Положення про порядок та процедуру визнання результатів через неформальну освіту

Навчання на Coursera є асинхронним: студенти можуть переглядати лекції чи робити домашні завдання в різний, зручний для них час.
Успіхів!